Naším cílem je Vaše bezpečí

Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

XVI. ročník Memoriálu nstržm. Pavla Pražáka, 13. května 2009 Přepychy

Areál Sportovního klubu Přepychy přivítal ve středu 13. května 2009 účastníky 16. ročníku Memoriálu nstržm. Pavla Pražáka. Na krajský přebor v kopané dorazilo osm mužstev policistů z většiny územních odborů Krajského ředitelství Policie Východočeského kraje a mužstvo krajského ředitelství. Průběh celého turnaje se vydařil. Spokojení mohli být diváci i účastníci, kopané bylo nakloněné i počasí, které se dá nazvat bez nadsázky ideální fotbalové.
Vítězný pohár z letošního ročníku turnaje si nakonec po zásluze odvezli borci z krajského ředitelství, kteří ve finálovém zápase zvítězili 2 : 0 nad mužstvem z Chrudimi. O třetí místo mezi Jičínem a Trutnovem proběhl penaltový rozstřel, ze kterého vyšli vítězně fotbalisté z Jičína. Fotbalisté hostitelského Územního odboru Rychnov nad Kněžnou obsadili pátou příčku. Na šestém místě skončilo Ústí nad Orlicí, na sedmém mužstvo Pardubic a osmí skončili fotbalisté Hradce Králové.
Sláva vítězům, čest poraženým! A za rok opět na viděnou!