Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Workshop Policistou na zkoušku

BRNO: V sobotu se uskutečnil tradiční workshop Policistou na zkoušku 

Zájemci o práci u Policie České republiky se v sobotu sešli ve sportovním areálu SKP Kometa Brno v Bauerově ulici, kde si mohli všichni vyzkoušet fyzické testy zdatnosti. Fyzické testy splnilo 20 účastníků a mají tak jednu z částí výběrového řízení za sebou. workshop 5. 6. 2021workshop 5. 6. 2021

Několik zájemců po úspěšném absolvování fyzických testů využilo nabídky a na místě zahájilo přijímací řízení k policii. V případě úspěchu v dalších částech přijímacího řízení pak mohou obléci policejní uniformu.

Součástí workshopů jsou statické ukázky techniky jihomoravské policie a také dynamické ukázky některých útvarů působících v jihomoravském regionu.

Policie ČR nabízí uplatnění v různých profesích. Pokud uvažujete, že se stanete součástí našeho týmu, podívejte se na tyto webové stránky, kde získáte další informace k náboru. Pokud jste nestihli na tento  workshop přijít nebo jste se z různých důvodů nemohli dostavit, máme pro vás dobrou zprávu. Další workshop se uskuteční už 25. června 2021 na stejném místě. Budeme se těšit. 

nprap. František Procházka, 5. června 2021

Odkazy do noveho okna

3 work (3)

3 work (3) 

Detailní náhled

WhatsApp Image 2021-06-05 at 13.31.17

WhatsApp Image 2021-06-05 at 13.31.17 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem