Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Výzva svědkům dopravních nehod

České Budějovice - Pomozte policistům s jejich objasněním. 

Policisté z českobudějovického dopravního inspektorátu žádají širokou veřejnost o pomoc při objasnění několika dopravních nehod, ke kterým došlo na území krajského města.

První nehoda se stala dne 14. listopadu mezi 07:00 hodinou a 19:18 hodinou na parkovišti u sportovní haly v Českých Budějovicích. Neznámý řidič zde poškodil zaparkované vozidlo značky Citroen vínové barvy po celé jeho pravé straně a z místa nehody poté ujel. Na automobilu vznikla škoda ve výši 40 000 korun.

K další nehodě došlo v noci z 26. na 27. listopadu na odstavném parkovišti pro nákladní automobily a autobusy mezi ulicemi Na Dlouhé louce a Na Sádkách. Neznámý pachatel poškodil zde zaparkovaný autobus značky Mercedes Benz Travego RHD-M, pravděpodobně nákladním přívěsem nebo návěsem a poté z místa nehody odjel.

Třetí nehoda se stala někdy v době od 27. listopadu 15:00 hodiny do 28. listopadu 06:00 hodiny na parkovišti přilehlém k místní komunikaci ulic Krčínova u prodejny Beneš kuchyně. Stál zde zaparkovaný nákladní automobil značky DAF bílé barvy. Nezjištěný řidič vozidlo poškodil a z místa nehody ujel. 

Ke čtvté nehodě došlo někdy v době od 30. listopadu 15:30 hodiny do 1. prosince 17:45 hodiny v ulici Dlouhá v Českých Budějovicích. V prostoru tříramenné křižovatky před domem č,p. 23 nezjištěný řidič poškodil svým vozidlem pravý zadní roh vozidla Škoda Octavia bílé barvy, které zde bylo zaparkované při okraji komunikace. Poté odjel, aniž by událost oznámil. 

Policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod, aby v případě, že mají jakékoliv informace o jejich průběhu, kontaktovali policisty na telefonním čísle 974 226 588 nebo přímo na lince 158. Za pomoc předem děkujeme.

por. Ing .Štěpánka Uhlířová, krpc.pio@pcr.cz

5. prosince 2018

vytisknout  e-mailem