Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Výzva svědkům dopravní nehody

JABLONECKO – V sobotu v Jirkově havaroval řidič se čtyřkolkou. Z místa ho zraněného transportoval do liberecké nemocnice vrtulník. 

V sobotu 4. dubna se krátce před půl osmou hodinou večer stala dopravní nehoda na Železnobrodsku na silnici mezi Jirkovem a Střevelnou. Na základě dosud zjištěných informací jel řidič se čtyřkolkou Harnessbike LTA 700 ve směru do Jirkova, kde v pravotočivé zatáčce pravděpodobně nezvládl řízení a havaroval. Při havárii řidič, kterému první pomoc přivolal kolemjdoucí, utrpěl těžké zranění a z místa události ho do liberecké nemocnice musela transportovat posádka s vrtulníkem Letecké záchranné služby Libereckého kraje. Ke zjištění alkoholu v krvi zraněného řidiče byl s ohledem na jeho zdravotní stav vyžádán odběr krve v nemocnici.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na tel. 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Občané mohou policisty kontaktovat také písemně prostřednictvím e-mailu jn.di.podatelna@pcr.cz . Policisté přijmou především veškeré informace vedoucí ke zjištění všech okolností, za kterých k uvedené havárii došlo. 


6. 4. 2020
nprap. Dagmar Sochorová
tisková mluvčí, KŘP Libereckého kraje

vytisknout  e-mailem