Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Výzva svědkům dopravní nehody

JABLONECKO - Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala v sobotu 21. dubna odpoledne krátce po půl druhé v místě nad Desnou směrem do Kořenova. 

V sobotu 21. dubna se ve 13.40 hodin stala dopravní nehoda na silnici první třídy číslo deset v katastru města Desná asi sto metrů pod depem Krajské správy silnic Libereckého kraje. Řidič s vozidlem Škoda Superb, ke kterému měl připojen nákladní přívěs s šesti plastovými sudy naplněných kapalinou, jel ve směru od Kořenova do Desné, kde se údajně při projíždění pravotočivé zatáčky zalekl dosud nezjištěného protijedoucího motocyklisty, jenž měl jet v protisměru v jeho jízdním pruhu. Na tuto situaci řidič Superbu reagoval tím, že strhl řízení vpravo, čímž se přívěs rozhoupal a převrátil. Následně se uvolnily i naložené sudy a kapalina z nich vytekla na vozovku. Ke zranění osob nedošlo a policisté u řidiče vyloučili alkohol provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na tel. 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Občané mohou policisty kontaktovat také písemně prostřednictvím e-mailu jn.di.podatelna@pcr.cz .


27. 4. 2018
nprap. Dagmar Sochorová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí   

Odkazy do noveho okna

výzva 1

výzva 1 

Detailní náhled

výzva 2

výzva 2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem