Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Výzva svědkům dopravní nehody

JABLONEC NAD NISOU – Hledáme řidiče koloběžky, který se stal poslední srpnový den účastníkem dopravní nehody v prostoru křižovatky ulic Podhorská, SNP a Slunečná. 

Ve čtvrtek 31. srpna se odpoledne krátce před půl šestou hodinou stala dopravní nehoda v Jablonci nad Nisou v prostoru křižovatky ulic Podhorská, SNP a Slunečná. Řidička s vozidlem Škoda Fabia jela po hlavní ulici Podhorská ve směru do centra města, kde při odbočování vlevo nedala přednost v jízdě protijedoucímu řidiči s koloběžkou, který jel po ulici Podhorská ve směru od centra města. Následně došlo ke střetu vozidla s řidičem na koloběžce. Tento dosud neznámý řidič po události nastoupil na koloběžku a z místa odjel po ulici SNP neznámo kam. Alkohol u řidičky vozidla, která žádné zranění neutrpěla, policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Ta měla negativní výsledek.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu i nadále šetří, žádají případné svědky celé události a samotného dosud neznámého řidiče koloběžky, aby se přihlásili na tel. 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Policisté přivítají jakékoliv informace směřující ke zjištění totožnosti neznámého koloběžkáře, který se byl účastníkem celé události.


18.  9. 2023
nprap. Dagmar Sochorová
tisková mluvčí, KŘP Libereckého kraje

Odkazy do noveho okna

DN JN koloběžka (1)

DN JN koloběžka (1) 

Detailní náhled

DN JN koloběžka (2)

DN JN koloběžka (2) 

Detailní náhled

DN JN koloběžka (3).

DN JN koloběžka (3). 

Detailní náhled

DN JN koloběžka (4)

DN JN koloběžka (4) 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem