Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vyvolávací online objednávkový systém zbraně

KRAJ - sjednání termínu návštěvy na odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál lze i online 

Jednou z priorit Krajského ředitelství policie Středočeského kraje je zvyšování komfortu poskytovaných služeb při plnění úkoly státní správy v oblasti zbraní, střeliva a bezpečnostního materiálu.

Jako první v Policii České republiky zavedlo Krajské ředitelství policie Středočeského kraje pro vybrané kontaktní místo Odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál novou službu pro občany Středočeského kraje vyvolávací a on-line objednávkový systém, který byl spuštěn 5. února 2018 pro kontaktní místo Praha – venkov, Křižíkova 8, Praha 8 (úřední dny pondělí a středa od 8,00 hodin do 17,00 hodin).

Vyvolávací zařízení zvyšuje komfort čekajících klientů, kteří nemusí stát postupně ve frontě, ale jsou vyvoláni podle obsazenosti jednotlivých pracovišť. Občan si v čekárně na vyvolávacím panelu zadá požadovanou službu a vyzvedne si lístek s pořadovým číslem. Podle povahy služby jsou čísla poskytována v různých číselných řadách. Následně je žadatel prostřednictvím obrazovky informován o tom, ke které konkrétní přepážce se má dostavit.

On-line objednávkový systém umožňuje pomocí internetu několika jednoduchými kroky přímé objednání na konkrétní datum a hodinu, takže při návštěvě kontaktního místa nemusí čekat ve frontě.  On-line objednávkový systém je přímo napojen na vyvolávací zařízení.

On-line odkaz pro objednání je dostupný na stránce:

zbrane_stc.png

 

Krajské  ředitelství policie Středočeského kraje věří, že nově zavedené systémy pomohou zvýšit kredit Policie České republiky v oblasti modernizace veřejné správy za využití nových možností informačních a komunikačních technologií.

por. Mgr. Pavel Truxa
tikový mluvčí
8.února 2018

vytisknout  e-mailem