Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Výtržník nejprve poničil vybavení baru, pak napadl i policistu

BENEŠOVSKO - Jelikož byl za obdobné chování v minulosti odsouzen a zranil policistu, hrozí mu vyšší trest. 

Hned první den nového roku vyjížděli benešovští policisté k opilému muži, který se dopouštěl výtržnictví v baru v Sázavě, kde ničil vybavení, ale i slovně a následně fyzicky napadal přítomné hosty.

Krátce před 18. hodinou vešel 35letý muž do baru v Sázavě, a to pod vlivem alkoholu. Tam následně začal přítomným hostům nadávat a urážet je, začal ničit vybavení baru a dokonce jednoho z hostů napadl. Nejdříve ho opakovaně udeřil pěstí a následně do něj strčil tak, že muž neudržel rovnováhu, upadl na prosklené dveře a tímto nárazem došlo k vysklení výplně dveří.

Po příjezdu policistů na místo nejprve 35letý muž opakovaně neuposlechl výzev policistů a pak i na policistu zaútočil, kdy ho udeřil židlí a způsobil mu pohmožděniny v oblasti ramene, paže a zad. Policisté rovněž zjistili, že tento muž byl již v minulosti odsouzen za výtržnictví.

Policisté proto zahájili trestní stíhání proti 35letému muži pro přečin výtržnictví a násilí proti úřední osobě, za což mu v případě odsouzení hrozí až 6letý trest odnětí svobody. 

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
3. ledna 2022

vytisknout  e-mailem