Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Vykradl cukrárnu a znehodnotil zmrzlinu

LIBEREC - Během noci z pondělí na úterý se neznámý pachatel vloupal do cukrárny v ulici Lesní. Odcizil věci za bezmála 8 tisíc korun a dále znehodnotil zmrzlinu. 

O zmrzlinu připravil děti neznámý zloděj, který se během pondělní noci z 5. na 6. září 2016 vloupal v Liberci, ulici Lesní do provozovny cukrárny. Pachatel vnikl do provozovny po násilném překonání jednoho z oken. Z provozovny si odnesl věci za bezmála 8 tisíc korun. Z cukrárny zmizel mobilní telefon Samsung, finanční hotovost společně s plastovým pořadačem z kasy, klíče a dvě plastové panenky. Více škody však zloděj napáchal tím, že uvnitř provozovny vypnul chladící box se zmrzlinou, která se následně roztekla a tímto i znehodnotila. Zde vznikla majiteli škoda ve výši 10 tisíc korun. Celková škoda je však podstatně vyšší, neboť dalších 10 tisíc korun vznikla majiteli škoda na poškozeném zařízení. 

Policisté již v daném případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a poškození cizí věci a po pachateli nyní pátrají. Nyní budou vyhodnocovat zajištěné stopy z místa a provádět šetření směřující k dopadení pachatele, kterému tak hrozí až dvouletý trest vězení. 


6.9.2016
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

vytisknout  e-mailem