Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vydávaly se za masérky a vloudily se do domu poškozené

BEROUNSKO – Pozor na falešné masérky! 

Policisté z Obvodního oddělení Zdice aktuálně vyšetřují případ, kdy dne 30. 9. 2015 v době od 12:20 h. do 12:32 hod. v obci Broumy, ul. Lipová dvě neznámé pachatelky pod záminkou nabídky masérských služeb od pojišťovny, vnikly do domu poškozené. Tu následně jedna z žen zabavila a odváděla pozornost, přičemž druhá prohledala vedlejší místnost. Naštěstí se jim nepodařilo z domu nic odcizit a v momentě, kdy poškozená zjistila skutečný důvod jejich návštěvy, daly se obě pachatelky na útěk. Před domem na ně čekala třetí žena a všechny nasedly do modré dodávky, kterou odjely neznámo kam. Dvě ženy, které vnikly do domu poškozené, byly pravděpodobně ukrajinské národnosti a třetí, která čekala ve vozidle, byla výrazně tmavé pleti.
 
Není vyloučeno, že se obdobného jednání mohly dopustit i na jiných místech a to nejen na našem okrese. Žádáme kohokoliv, kdo se mohl stát jejich obětí, nebo zaznamenal výskyt uvedeného vozidla a jeho osádky, nebo má informace vedoucí k jejich ztotožnění, aby vše oznámil na linku 158, nebo na kterékoliv policejní služebně.
 
Varujeme všechny občany, aby v žádném případě nepouštěli do svých obydlí žádné cizí osoby. Zbytečně se pak stávají oběťmi podvodníků nebo zlodějů.
 
 
nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
1. října 2015

vytisknout  e-mailem