Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Vražda - doplnění informací

Jihočeský kraj - Táborsko - Jihočeští kriminalisté vyšetřují násilný čin, který skončil smrtí ženy. (Hlasová schránka 974 222 116) 

Jihočeští kriminalisté vyšetřují od dnešního rána zvlášť závažný zločin vraždy, ke kterému došlo v jedné z obcí na Soběslavsku. Podezřelého, jednatřicetiletého muže, zadrželi policisté na zahradě domu. Obětí vraždy je žena, která s podezřelým v domě žila. Muž je v současné době umístěn v policejní cele. Kriminalisté na případu intenzivně pracují a zjišťují veškeré jeho okolnosti a motiv pachatele.

Informace k případu budeme průběžně aktualizovat.

por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz

13. února 2020

Doplnění informací

Krajští kriminalisté koncem minulého týdne obvinili ze zločinu vraždy muže, kterého zadrželi bezprostředně po činu a obviněného vyslechli. Motivem tohoto závažného zločinu byly pravděpodobně vztahové problémy dvojice.

Podali také státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Soud návrh akceptoval a obviněný muž je v současné době ve vyšetřovací vazbě.

V rámci vyšetřování se také obracíme na širokou veřejnost o svědectví. Kdo z vás minulou středu, dne 12. února 2020 v době kolem 17:00 hod., v obci Želeč a okolí, přišel do kontaktu s dvojící - mladého muže a mladé ženy, popřípadně byl požádán o odvoz motorovým vozidlem, nebo se s nimi v Želči setkal po vystoupení z autobusu ve směru z Tábora, ať nás kontaktuje na lince tísňového volání 158.

Děkujeme za spolupráci.

por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz

17. února 2020

Odkazy do noveho okna

Rodinný dům na Soběslavsku

Rodinný dům na Soběslavsku 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem