Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Vozidlo mělo srazit ženu při couvání

TRUTNOVSKO – Policisté hledají svědky nehody. 

DN - Trutnov.jpgDN - TrutnovAKTUALIZACE – Na základě provedených šetření a dalších úkonů policejní inspektor koncem ledna obvinil 31letého řidiče ze spáchání přečinu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, neboť chodkyně v důsledku střetu nakonec utrpěla vážnější zranění, které si vyžádalo delší dobu léčení. Při této právní kvalifikaci zákon v případě odsouzení pamatuje trestem odnětí svobody až na čtyři roky nebo peněžitým trestem.

V souvislosti s probíhajícím vyšetřováním celé události se policisté ještě jednou obrací na širokou veřejnost a žádají případné svědky, aby je kontaktovali. Volat můžete přímo na telefonní číslo 974539466 či linku 158. Děkujeme.

nprap. Lukáš Vincenc
1. března 2019, 11:05
___________________________________________________________

Již ve středu 5. září o půl deváté večer mělo dojít v ulici Pomněnková před domem č. p. 439 v Trutnově k dopravní nehodě. Podle zjištěných skutečností se tu mělo střetnout osobní vozidlo VW Caddy s chodkyní, která přecházela komunikaci. Žena v důsledku nehody utrpěla lehké zranění a byla ošetřena v trutnovské nemocnici. Ani jeden z účastníků však událost neprodleně neoznámil na Policii ČR a k samotnému oznámení došlo až s odstupem času.

Trutnovští dopravní policisté nyní žádají možné svědky nehody z řad místních obyvatel či z náhodně projíždějících vozidel, aby je kontaktovali buď přímo v budově Dopravního inspektorátu v Trutnově nebo na telefonním čísle 974539250 či prostřednictvím linky 158. Děkujeme.

prap. Lukáš Vincenc
8. října 2018, 10:35

Odkazy do noveho okna

DN - Trutnov

DN - Trutnov 

Detailní náhled

DN - Trutnov

DN - Trutnov 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem