Policie České republiky

Přejdi na

Pomáhat a chránit

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Řidič silničních motorových vozidel

PA ČR - pracovní poměr

Do organizační struktury státní vysoké školy v Praze hledáme uchazeče o pracovní pozici:

Pozice:

Řidič silničních motorových vozidel.

Náplň práce:

Řízení, údržba a opravy silničních motorových vozidel.

Platové podmínky:

Platová třída 6 (14.270,- až 21.490,-Kč dle započitatelné praxe), po zapracování možno přiznat osobní příplatek ve výši několika tisíc Kč.

Dále nabízíme:

5 týdnů dovolené, 5 dnů placeného volna z důvodu zdravotní indispozice, možnost bezplatného využití sportovišť včetně bazénu i pro rodinné příslušníky, možnost využití podnikové chaty v Krkonoších k rekreaci, stravování ve vlastním stravovacím zařízení za zvýhodněnou cenu.

Provoz:

Pravidelné rozvržení směn, jednosměnný provoz, 40 hodin týdně.

Požadavky:

Trestní a občanská bezúhonnost, řidičské oprávnění minimálně skupiny „C“, praxe v řízení motorových vozidel, znalost motorových vozidel a jejich konstrukce, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost. Výhodou řidičské oprávnění sk. „D“.

Možný nástup:

1. únor  2019

Místo výkonu práce:

Praha 4 - Lhotka

Kontaktní osoba:

Mgr. David Dlouhý, tel. 974 828 503

Pokud máte zájem o nabízenou pracovní pozici, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail: dlouhy@polac.cz

V životopise uveďte i telefonní kontakt.

Zasláním životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a využitím Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem výběru vhodného pracovníka na nabízenou pozici. Osobní údaje neúspěšných uchazečů budou neprodleně skartovány.

vytisknout  e-mailem