Policie České republiky

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Provozní elektrikář

KŘP hl. m. Prahy - pracovní poměr

(pracovní poměr)

Obecně

-zařazení Krajské ředitelství Policie hl. m. Prahy,

Ekonomický odbor, ekonomické oddělení OŘ Praha IV

-pracovní poměr, 6. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

-zkušební doba tři měsíce

-místo výkonu práce Praha

Náplň práce

- opravy elektrických instalací a zařízení formou výměny

- opravy drobných elektrospotřebičů, včetně vypracování odborných posudků

- provádění drobných údržbářských prací v obhospodařovaných objektech

- kontrola technického stavu objektů a jejich vybavení

Platové podmínky

- 6. platová třída  13.590,- až 20.460,- Kč    (dle započitatelné praxe)

Požadujeme

-střední vzdělání s výučním listem

-uživatelsky ovládat a samostatně provádět práce na PC

-samostatnost, pečlivost, spolehlivost

-trestní bezúhonnost

-podmínkou je splnění vyhlášky č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, § 6  pro samostatnou činnost

Nabízíme

-25 dní dovolené

-čerpání 5 dní placené pracovní indispozice

-benefity FKSP

Kontaktní osoba

Bc. Jana Matoušková, tel. 735 708 249, email jana.matouskova@pcr.cz

vytisknout  e-mailem