Policie České republiky

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Pracovník podpory vývoje elektronického systému spisové služby

Archiv PČR - DPČ

NABÍDKA VOLNÉHO MÍSTA – DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI S MOŽNOSTÍ NÁSLEDNÉHO UZAVŘENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU U POLICIE ČR (Archiv PČR)

Policejní prezidium České republiky, kancelář policejního prezidenta, Archiv Policie České republiky hledá uchazeče o práci podle dohody o pracovní činnosti s možností následného uzavření pracovního poměru na pozici „pracovník podpory vývoje elektronického systému spisové služby“

Místo výkonu práce – Praha 10

PRACOVNÍK PODPORY VÝVOJE ELEKTRONICKÉHO SYSTÉMU SPISOVÉ SLUŽBY

(správce informačních a komunikačních technologií)

Náplň práce:

koordinace podpory vývoje elektronického systému spisové služby policie ve vztahu k právním předpisům ke spisové službě,

  • analytická činnost, zejména při koordinaci výkonu archivnictví a spisové služby v souvislosti s podporou rozvoje elektronického systému spisové služby policie,
  • podílení se na elektronizaci výkonu spisové služby a zajišťování jejího souladu s právními předpisy a národním standardem pro elektronické systémy spisové služby, včetně analyzování a iniciování změn národních standardů v oblasti archivnictví,
  • testování připravovaných funkcionalit elektronického systému spisové služby, policie
  • tvorba metodiky a výukových materiálů pro používání elektronického systému spisové služby policie,
  • školení uživatelů elektronického systému spisové služby.

Požadujeme:

·vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (Ing., Mgr.),

·praxi v oblasti se zaměřením na spisovou a archivní službu, zkušenost s elektronickým systémem spisové služby,

·znalost zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě, a vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby, Národního standardu pro elektronické systémy spisové služby, znalost spisové služby,

·pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, komunikaci, vysoké pracovní nasazení, ochotu,

·dobré komunikační, vyjadřovací, formulační a organizační schopnosti,

·schopnost individuální práce i práce v týmu,

·pokročilou znalost práce na PC,

  • trestní a občanskou bezúhonnost,
  • stupeň utajení: Vyhrazené (prověrka možná až po nástupu).

    Výhodou:

  • vzdělání v oborech informatika, informační věda,

·znalost SQL a některého skriptovacího jazyka,

  • znalost informačního systému ETŘ (příp. znalost jiného elektronického systému spisové služby na úrovni jeho administrace),
  • praxe u Policie ČR,
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • praxe v rozvoji elektronického systému spisové služby,
  • praxe se školením, prováděním kontrol.

Pracovní a platové zařazení:

  • dohoda o pracovní činnosti v rozsahu 80 hodin/měsíc, 200 Kč/hodinu, v případě úspěšného zvládnutí problematiky možnost následné změny na pracovní poměr na plný úvazek.

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci.
  • zázemí a perspektivu státní organizace.
  • místo výkonu Praha 10.

Termín nástupu – dle dohody

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: dana.kirthova@pcr.cz s označením „správce IKT“.

vytisknout  e-mailem