Policie České republiky

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Mzdový/mzdová účetní

Policejní akademie ČR v Praze

Do organizační struktury státní vysoké školy v Praze hledáme uchazečky o pracovní pozici:

Pozice:

Náplň práce:
Samostatné vedení a zpracování mzdové agendy,
zúčtování příjmů, náhrad, srážek z platu, agendy daní ze závislé činnosti a pojistného na zdravotní a sociální pojištění, zpracování ročního zúčtování daně z příjmů fyzických osob,
součinnost se ZP, ČSSZ, FÚ, soudy a jinými orgány, sledování změn ve mzdové legislativě.

Platové podmínky:
Platová třída 9 (18.230,- až 27.420,- dle započitatelné praxe), po zapracování možno přiznat osobní příplatek ve výši několika tisíc Kč.

Dále nabízíme:
25 dnů řádné dovolené + 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce, benefity FKSP, závodní stravování, možnost využití sportoviště, bazénu, knihovny.

Provoz:
Jednosměnný provoz, 40 hod./týdně.

Požadavky:
Trestní a občanská bezúhonnost,
středoškolské vzdělání s maturitou, znalost vedení a zpracování mzdové agendy, praxe v oboru, znalost účtování v systému EKIS, znalost práce na PC,
samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost,
dobrý zdravotní a fyzický stav.

Možný nástup:
K 1. lednu 2020

Místo výkonu práce:
Praha 4 - Lhotka

Kontaktní osoba:
Mgr. David Dlouhý, tel. 974 828 503

Pokud máte zájem o nabízenou pracovní pozici, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail: dlouhy@polac.cz

V životopise uveďte i telefonní kontakt.

vytisknout  e-mailem