Policie České republiky

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Koordinační projektový a programový pracovník

PPČR SLZ - pracovní poměr

POLICEJNÍ PREZIDIUM ČESKÉ REPUBLIKY
Správa logistického zabezpečení
Skupina programového financování

Náplň práce:

Finanční management a koordinace investičních akcí při pořizování majetku pro Policejní prezidium ČR a příslušné útvary s celostátní působností (například Útvar rychlého nasazení, Ochranná služba)
Správa majetku dle platné rozpočtové skladby a příprava podkladů pro platbu faktur
Koordinace realizace projektů na pořízení movitého vybavení či stavebních prací
Zadávání práce odborným pracovištím a následná kontrola
Vedení evidence časových harmonogramů
Spolupráce s konečnými uživateli a zástupci útvarů (Např. Kriminalistický ústav, Útvar na ochranu prezidenta a pod.)
Účast v hodnotících komisích pro posouzení nabídek při veřejných zakázkách

Případně jiná administrativní činnost odpovídající výše zmíněnému druhu práce

Požadujeme:
samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, schopnost komunikace
organizační schopnosti, schopnost pracovat individuálně i v týmu
práce na PC, znalost MS OFFICE, WORD
kvalifikační předpoklady vzdělání: vysokoškolské

znalost práce v systému EKIS – SAP výhodou

znalost ETŘ výhodou

znalost problematiky IT výhodou

řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:
dovolená 25 dnů + 5 dnů sick days
dotovaná strava
možnost ubytování pro mimopražské v rezortních ubytovnách
možnost rekreace v rezortních zařízeních
možnost využití tří týdenního letního dětského tábora pro děti ve věku 6 – 15 let
příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
možnost poskytnutí bezúročné půjčky
dobrá dopravní dostupnost MHDodborná školení

Platové podmínky:

12. platová třída dle NV 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
zvláštní příplatek 1 100 Kč,
po zkušební době možnost přiznání osobního ohodnocení dle dosahovaného výkonu

Pracovní zařazení:
občanský zaměstnanec - hlavní pracovní poměr.

Další informace:
možnost nástupu: ihned, popř. dohodou,
místo výkonu zaměstnání: Nádražní 16, Praha 5 - Smíchov

V případě zájmu zasílejte životopisy s uvedením požadované pracovní pozice na email daniel.dusek2@pcr.cz

vytisknout  e-mailem