Policie České republiky

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

IT podpora

Služba kriminální policie a vyšetřování - služební poměr

Služba kriminální policie a vyšetřování
hledá uchazeče o služební místo
IT podpora (6. PT)

Pracovní náplň
o servis a instalace (HW, SW) uživatelských stanic a periferních zařízení (tiskárny atp.)
o správa a instalace počítačové sítě (návrh a rozvod kabeláže, administrace aktivních prvků)
o administrace Windows serveru
o správa webového serveru (MS SharePoint)
o   správa a instalace informačních systémů zpracovávajících utajované informace
o podpora uživatelů

Obecné požadavky
o samostatnost a iniciativa v jednání
o spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro detail
o nadšení pro moderní technologie a jejich využívání
o schopnost pracovat v týmu
o časová flexibilita
o řidičský průkaz skupiny B výhodou

Specifické požadavky
o středoškolské vzdělání v technickém oboru
o dobré znalosti v oboru IT (HW, SW)
o zkušenost se správou a instalací sítí, administrací počítačů s MS Windows
o zkušenosti se servery Microsoft a správou databází výhodou
o znalost anglického jazyka (alespoň porozumění anglicky psanému technickému textu)

Nabízíme
o 6. PT ve služebním poměru (vrchní inspektor)
o perspektivní a zajímavou práci
o příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu – průběžné vzdělávání, technický rozvoj
o pracoviště vybavená moderními technologiemi
o zaškolení do problematiky
o 6 týdnů dovolené
o   pracovní doba 37,5/týden
o náborový příspěvek 150 tis. Kč

Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu si.info@pcr.cz, případně volejte na tel. 739 247 005.

vytisknout  e-mailem