Policie České republiky

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Bezpečnostní pracovník

Ochranná služba Policie ČR

- pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2022 s možností prodloužení pracovního poměru

Náplň práce:

  • Zajišťování ochrany určených objektů, provádění obchůzek a obsluha bezpečnostního systému, včetně kamerového, vyhodnocování a sledování snímání okolí budov, archivace nasnímaných záznamů.
  • 12 hodinové služby, nepřetržitý směnný provoz.

Požadujeme:

  • Střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání
  • Znalost práce s výpočetní technikou v rozsahu uživatele
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

  Platové zařazení:

  • Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách        a správě
  • Platová třída 04
  • Zvláštní příplatek 750,- Kč
  • Osobní ohodnocení při nástupu ve výši 1.000,- Kč
  • 3 měsíční zkušební doba

Požadované doklady:

  • Profesní životopis
  • Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Sociální jistotu, zázemí a perspektivu státní organizace
  • Místo výkonu: Praha

Zájemci o pracovní poměr a případné další informace, mohou kontaktovat paní Lucii Malečkovou na telefonu 974 884 642, mobil 704 878 648, emailová adresa lucie.maleckova@pcr.cz,

vytisknout  e-mailem