Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Vloupání na Rokycansku

Měli nezvané hosty 

Vloupání Vranovice
V blíže neupřesněné době od 15.10 do 26.12.2012 došlo k vloupání do rekreačního objektu v katastru obce Vranovice. Pachatel překonal oplocení pozemku chaty a poté i vstupní dveře. Když si takto zjednal přístup do obytných prostor, odcizil z interiéru lustr, hodiny, televizor, váhu, knihy a další věci v celkové hodnotě přesahující 40 tisíc korun. Případ nyní šetří policisté Obvodního oddělení Radnice pro podezření ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

Vloupání Holoubkov
V průběhu 22. prosince 2012 došlo k vloupání do bytu v obci Holoubkov. Pachatel z bytu odcizil dvě bourací kladiva, různé odpadní a vodovodní trubky a tubu silikonu. Tímto měl způsobit škodu za deset tisíc korun. Po pachateli a odcizených věcech nyní pátrají policisté Obvodního oddělení Rokycany, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

Vloupání Rokycany
Do sklepní kóje bytové jednotky v Rokycanech v ulici U Cihelny vnikl zatím neznámý pachatel v noci na 25.12.2012. Předmětem jeho zájmu byly rybářské potřeby. Odcizil pruty, navijáky, tašky a další rybářské vybavení v celkové hodnotě 30 tisíc korun. Tímto jednáním se pachatel dopustil přečinů krádež a porušování domovní svobody, které nyní šetří policisté Obvodního oddělení Rokycany.

nprap. Bc. Jana Tomková
27.12.2012

vytisknout  e-mailem