Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Vloupání na Klatovsku

Ukradli navigaci, minibike i pilu 

        V obci na Kolinecku vnikl v době od 15. května do 4. června letošního roku neznámý pachatel do rekreační chaty, kde uvnitř vše prohledal a odcizil horské jízdní kolo, playstation2 a pánské oblečení. Majitel vyčíslil škodu na 10 600 Kč.
    Další vloupání oznámili na Kolinecku poškození majitelé, kdy v noci z 3. na 4. června 2010 neznámý pachatel vnikl u domu do kůlny a odcizil motorovou pilu a dětský minibike v hodnotě 7 000 Kč.
    V obci na Horažďovicku vnikl neznámý pachatel v noci z 5. na 6. června 2010 na fotbalovém hřišti do stánku s občerstvením a odcizil cigarety různých značek. Poškozeným vznikla škoda 5 000 Kč.
V Sušici neznámý pachatel vnikl ve stejnou noc do čtyř garáží a odcizil křožinořez, elektrické nůžky a dva prodlužovací kabely. Dále u rodinného domu vnikl do dřevěné kůlny a odcizil prodlužovací kabel o délce 100 m a dvě koncovky na zásuvku 380V. Poškození vyčíslili škodu na 29 500 Kč.
    V noci ze soboty na neděli vnikl v obci u Nýrska neznámý pachatel do zaparkovaného vozidla zn. Peugeot 306 a odcizil navigaci zn. Medion GoPal v hodnotě 5 074 Kč. Poškozením vozidla způsobil škodu 2 000 Kč.
 
 

vytisknout  e-mailem