Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vloupání do vozidla v ulici Ke Stadionu v Benešově

BENEŠOVSKO - Poznáte muže na fotografii? 

Policisté z Obvodního oddělení Benešov pátrají po pachateli vloupání a krádeže věcí z vozidla. Policistům se podařilo získat kamerové záznamy z místa, kde je celá událost zachycena a kde je vidět postava neznámého muže, který rozbije skleněnou výplň okénka a následně z vozidla vyndá věci a odchází z místa pryč.

Celá událost se odehrála velmi rychle a to během jedné minuty- dne 19. prosince 2021 v době od 19:03 do 19:04 hodin v ulici Ke Stadionu před hotelem Benica.

Neznámý muž rozbil skleněnou výplň levých zadních dveří a z vozidla Volkswagen Passat odcizil batoh s notebookem, peněženkou s doklady, platebními kartami a finanční hotovostí 4000 Kč. Majiteli tak způsobil zatím neznámý pachatel škodu ve výši 45 tisíc korun na odcizených věcech a 45 tisíc na poškození vozidla.

Pachatel je vysoké štíhlé postavy, na sobě má delší zimní bundu modré barvy s kožešinou na kapuci, kterou má nasazenou přes hlavu, dále má na sobě tmavé kalhoty a tmavé boty s bílými prvky.

Poznáváte muže na záznamu? Prosím kontaktujte benešovské policisty na tel. čísle 735 785 558, 974 871 700, a nebo prostřednictvím linky 158.

V případě dopadení hrozí pachateli za přečin krádež, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a přečin poškození cizí věci až 5letý trest odnětí svobody.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
10. ledna 2022
 

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem