Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vloupání do vozidla

KUTNOHORSKO - Policisté v této souvislosti žádají o pomoc. 

Dne 31. srpna 2019 v době od 09:30 hodin do 17:10 hodin přistoupil dosud neznámý pachatel v obci Horka II na volně přístupném parkovišti u zdejšího autokempu k zaparkovanému vozidlu Ford Galaxy. Následně poškodil u automobilu skleněnou výplň předního okna a ze sedadla u spolujezdce odcizil volně odložený červený sportovní batoh. V batohu se nacházelo dámské oblečení, kosmetika, osobní věci majitelky a platební karta. Následně pachatel použil tuto platební kartu k bezkontaktním platbám v různých obchodech na různých místech ČR. Celková způsobená škoda je kolem osmi tisíc korun.

Policisté v této souvislosti žádají o pomoc. Pokud by občané mohli poskytnout jakoukoli informaci k tomuto případu, nechť se obrátí na policejní oddělení ve Zbraslavicích nebo na telefon 974 875 730 nebo na bezplatnou telefonní linku 158.

Auto není trezor!

Nenechávejte na sedadlech ani odkládacích plochách vozidla žádné věci, zejména kabelky, kufříky, mobilní telefony, doklady od vozidla, peníze, tablety a jiné. Jakákoli z těchto věcí může pachatele nalákat. Mnohdy je škoda na rozbitých sklech vozu výrazně vyšší, než samotné věci odcizené z vozidla. Starosti s vyřizováním nových dokladů a blokací platebních karet rovněž nejsou zanedbatelné!

por. Mgr. Vendulka Marečková
tisková mluvčí
P ČR Kutná Hora
3. září 2019

vytisknout  e-mailem