Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vloupání do rekreační chaty v Podkozí

BEROUNSKO – Pomozte při dopadení pachatele. 

Na policejní služebnu obvodního oddělení Beroun dne 21. února 2021 poškozený čtyřicetiletý muž učinil oznámení o vloupání do rekreační chaty v katastru obce Chyňava na Berounsku.

Dosud neznámý pachatel v době od 15.00 hodin dne 14. února do 14.00 hodin dne 21. února 2021 za využití násilí vnikl na pozemek odkud se přes drátěné oplocení přemístil na pozemek u rekreační chaty v obci Chyňava – Podkozí. Následně přilehlé prostranství prohledal a po poškození oken se vloupal  do chaty, odkud poté odcizil křovinořez, benzinovou sekačku, motorovou pilu, přilbu, popruhy s bederním pásem, infrazářič a radiobudík. Pachatel svým protiprávním jednáním způsobil majiteli škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 28 700,-Kč. Tohoto skutku se pachatel dopustil v čase vyhlášeného nouzového stavu.

Policisté nyní případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním  a po pachateli pátrají.

Policie vyzývá občany, kteří se v inkriminovaném čase mohli pohybovat v oblasti rekreační chaty v katastru Chyňava - Podkozí a spatřit zde pohyb podezřelé osoby nebo podezřelého vozidla, aby své poznatky poskytli na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
23. února 2021

vytisknout  e-mailem