Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vloupání do novostavby v Roztokách

PRAHA VENKOV ZÁPAD – Pomozte při dopadení pachatele. 

Policisté obvodního oddělení Libčice pátrají po pachateli, který se vloupal do novostavby v obci Roztoky.

Neznámý pachatel v době od 17.30 hodin dne 29. července 2020 do 07.00 hodin následujícího dne za užití násilí poškodil vstupní dveře do novostavby rodinného domu v ulici Ke Kocandě v Roztokách. Následně vnikl dovnitř novostavby a odcizil věci v hodnotě 3 600,-Kč.  Jednalo se převážně o nářadí jako je pistole na montážní pěnu, vodováhy, pákové nůžky, kovové páčidlo a konvici. Pachatel svým jednáním způsobil majiteli škodu v celkové výši 18 600,-Kč, neboť škoda vzniklá poškozením činí 15 000,-Kč.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestných činů krádeže a poškození cizí věci a po pachateli pátrají.

Novostavbu rodinného domu v ulici Ke Kocandě již jednou v měsíci červenci letošního roku navštívil pachatel, který si odnesl elektrickou vrtačku a různé druhy nářadí.

Policie vyzývá občany, kteří v inkriminovaném čase zaznamenali v obci Roztoky poblíž novostavby pohyb podezřelé osoby nebo podezřelého vozidla, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
31. července 2020

vytisknout  e-mailem