Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Vloupal se do prodejny zdravotnických potřeb v centru města

LIBEREC - Během uplynulého víkendu vnikl neznámý pachatel do prodejny zdravotnických potřeb v ulici Rumunská. Způsobil škodu 40 tisíc korun. 

Policisté z obvodního oddělení Liberec - Centrum se zabývají případem vloupání do prodejny zdravotnických potřeb v Liberci, ulici Rumunská. V době od 17,00 hod. dne 30. listopadu do 18,50 hod. dne 2. prosince 2018 navštívil prodejnu neznámý zloděj.

Ten za užití násilí vniki vstupními dveřmi do prostor prodejny, kde odcizil věci za bezmála 20 tisíc korun. Z pokladny si vzal finanční hotovost, dále ze skříně odcizil notebook zn. Asus Aspire. Pachatel nenechal bez povšimnutí ani vystavené zboží a z prostoru kanceláře odcizil stravenky. Další škodu za bezmála 20 tisíc korun způsobil na poškozeném zařízení. 

Policisté v dané věci zahájili šetření k přečinu "krádeže" a "poškození cizí věci" a nejen po pachateli, ale i po odcizených věcech nyní pátrají. 

V tuto chvíli se obracíme na veřejnost. Pokud si někdo z občanů všiml u prodejny v inkriminovanou dobu nějakého protiprávního jednání, ať prosím kontaktují policisty na  bezplatné tísňové linku 158

V případě, že se policistlům podaří zjistit, kdo má tuto krádež na svědomí, hrozí mu až dvouletý trest odnětí svobody. 


3. 12. 2018
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

vytisknout  e-mailem