Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Víkendová nehodovost na Orlickoústecku

Bylo zaznamenáno pět dopravních nehod  

Během uplynulého víkendu bylo na našem okrese nahlášeno pět dopravních nehod. Dva účastníci při nich utrpěli lehká zranění, jeden účastník nehody usedl za volant pod vlivem alkoholu, škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na bezmála 200 tisíc korun.

V pátek krátce před sedmou hodinou ráno přehlédla v Letohradě díky husté mlze 40letá řidička škodovky odbočujícího cyklistu. Cyklista byl s lehkým zraněním převezen do okresní nemocnice.

V sobotu v osm hodin ráno nedodržel v Rudolticích bezpečnou vzdálenost 19letý řidič favoritu a zezadu narazil do xsary. Ta důsledkem nárazu najela částečně do protisměru, kde se střetla s protijedoucím osobním vozidlem značky Hyundai. Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn. U všech řidičů byla provedena orientační dechová zkouška. U řidiče hyundae byla pozitivní.

Téměř ve stejnou dobu havarovala ve Sloupnici s největší pravděpodobností důsledkem nepřiměřené rychlosti 19letá řidička osobního automobilu značky Opel Astra. Při průjezdu pravotočivé zatáčky dostala smyk, vyjela mimo vozovku, kde narazila do odstaveného přívěsu za traktor. Řidička byla s lehkým zraněním převezena do litomyšlské nemocnice.
nprap. Eva Sichrová
23. listopadu 2009
 

vytisknout  e-mailem