Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Víkend na Orlickoústecku

Nenechávejte svoje věci bez dozoru  

Během uplynulého víkendu zaznamenali policisté na okrese Ústí nad Orlicí pětadvacet přestupků v dopravě. Celkem pak zpracovávali 42 přestupků a přijali osm nových trestních oznámení.

V pátek dopoledne vyhlašovali policisté celostátní pátrání po přední registrační značce z osobního vozidla značky Škoda Felicia. Značku řidič ztratil již v úterý na trase Králíky – Ústí nad Orlicí. Policistům ale věc oznámil až v pátek.

V pátek se také policisté zabývali případem poškození měděného oplechování střechy u vodárny v České Třebové. Vzhledem ke způsobené škodě ale věc šetří policisté jako přestupek proti majetku. V Ústí nad Orlicí policisté šetřili krádež mobilního telefonu. V jedné z místních restaurací využil v sobotu v časných ranních hodinách neznámý lapka nepozornosti mladíka a z odloženého batohu mu telefon za 4,5 tisíce sebral. Ve stejnou dobu přišla o kabelku slečna na diskotéce v Letohradě. I ona doplatila na svoji neopatrnost. Taška odložená na parapetu vedle tanečního parketu se stala zlodějovou snadnou kořistí. Slečna přišla o peníze, doklady a další drobnosti.

V neděli krátce po deváté hodině ráno vyjížděli policisté do jednoho baru v Lanškrouně. Došlo tam k potyčce mezi hosty. Nejprve slovní, potom došlo i na rány. Jeden z hostů musel být dokonce na místě ošetřen a převezen do nemocnice na další vyšetření. Případem se policisté nadále zabývají.

V neděli také policisté vyjížděli na dvě náhlá úmrtí. V sedm hodin ráno do Lanškrouna a o dvě hodiny později do Tatenic.
nprap. Eva Sichrová
23. listopadu 2009
 

vytisknout  e-mailem