Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Víkend na Orlickoústecku

Vyhlášení pátrání po chovankyních  

V pátek v pět hodin ráno vyjížděli policisté do České Třebové, kde se neznámý pachatel vloupal do jedné ze sklepních kójí panelového domu. Majitelé nyní postrádají lyže za tři tisíce korun. Případem se policisté nadále zabývají.

Na chodbu panelového domu v Klášterci nad Orlicí si v neděli ráno postavila žena jízdní trekkingové kolo za dvacet tisíc korun. To se ale během dne stalo snadnou kořistí neznámého zloděje.

V sobotu po půlnoci vyhlašovali policisté celostátní pátrání po chovankyni výchovného ústavu v Brandýse nad Orlicí. Slečna, které ústavní výchovu nařídil Obvodní soud Praha, ústav svévolně opustila. A nebyla jediná, spolu s ní utekla i její kamarádka.

V osm ráno se chocenští policisté zabývali sprejerstvím. Neznámý vandal postříkal v železniční stanici zadní část jednoho z vozů. Ten je kvůli vandalovi dočasně vyřazen z provozu.

Z pátka na sobotu se kradlo v rekreačním zařízení v Českých Petrovicích. Návštěvníkům se ztratily dva batohy s notebooky a dalšími věcmi. Ze skříně pak zloděj sebral osm tisíc korun. Celková škoda se vyšplhala na bezmála šedesát tisíc. V případě dopadení hrozí pachateli krádeže až tříletý trest odnětí svobody.
nprap. Eva Sichrová
7. prosince 2009
 

vytisknout  e-mailem