Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Víkedové případy

CHEB, SOKOLOV - Krádeže, ublížení na zdraví 

SOKOLOV - Vážné ublížení na zdraví, hledáme svědky incidentu

Dne 8. 9. 2012 došlo u zábavní atrakce autodrom v areálu Bohemia k přečinu výtržnictví a zločinu ublížení na zdraví. Okolo 16:50 hodin měl 35letý muž před minimálně 7 dalšími lidmi po předchozí slovní rozepři napadnout muže, který následkem útoku upadl na zem. K útočníkovi se měl přidat další muž, který měl poškozenému muži ležícímu na zemi šlápnout na kotník, přičemž došlo k vážnému zranění. V případě prokázání viny hrozí muži za vážné ublížení na zdraví až 8letý trest odnětí svobody.
 
Kriminalisté žádají svědky této události, aby se obrátili na nejbližší obvodní oddělení Policie ČR nebo zavolali na bezplatnou telefonní linku 158 a poskytli bližší informace k této věci.
 
SOKOLOV – Vydírání
 
Jednačtyřicetiletý muž ze Sokolova je podezřelý z vydírání, kterého se měl dopustit opakovaně v srpnu 2012 v Sokolově. Podezřelý měl opakovaně vyhrožovat poškozené, že pokud mu do určité hodiny nesežene finanční hotovost ve výši 3 000 Kč, tak si vezme věci z jejího bytu nebo ji způsobí újmu na zdraví. Dále měl podezřelý vydírat syna poškozené, že má jit shánět peníze nebo že mu způsobí újmu na zdraví. V obou poškozených vzbudil podezřelý důvodnou obavu o její život, zdraví a majetek.
Za vydírání hrozí podezřelému až 4letý trest odnětí svobody.
 
CHEB – Ukradl láhev tvrdého alkoholu
 
Policisté v Chebu zahájili 8. září 2012 úkony trestního řízení ve věci podezření ze spáchání přečinu krádeže, které se měl dopustit 37letý muž z Kynšperku nad Ohří. V prodejně potravin měl téhož dne v regálu s lihovinami vzít jednu láhev tvrdého alkoholu v hodnotě 270 Kč a uschovat si ji pod opasek kalhot. Se zbožím poté prošel prostorem pokladen bez zaplacení. Před obchodem byl zadržen pracovníkem bezpečnostní agentury i s nezaplaceným zbožím. Svého jednání se dopustil i přesto, že byl již v posledních 3letech za takový trestný čin odsouzen a potrestán Okresním soudem v Chebu. Nyní hrozí podezřelému až tříletý trest odnětí svobody.
 
CHEB – Kradla v drogérii
 
Šestadvacetiletá žena je podezřelá ze spáchání přečinu krádeže. Dne 7. září 2012 měla v prodejně drogerie odcizit krém v hodnotě 330 Kč. Při činu byla zadržena pracovníkem bezpečnostní agentury a krém byl nepoškozený vrácen zpět do prodejny. Podezřelá byla již v posledních třech letech za krádež odsouzena Okresním soudem v Chebu, nyní ji tak hrozí trest odnětí svobody až na 3 roky.
 
CHEB – Objasněný případ krádeže
 
Na základě výsledků expertízy zajištěných stop se policistům z Aše podařil objasnit případ krádeže, který se stal v dubnu letošního roku. Šestačtyřicetiletému cizinci sdělili policisté z Aše podezření ze spáchání přečinu krádeže, které se měl dopustit v baru v Aši. Podezřelý měl násilím vniknout do vnitřních prostor baru a odcizit kovovou příruční pokladnu s finanční hotovostí, notebook, 4 láhve různého alkoholu a 5 krabiček doutníků. Na odcizených věcech je škoda předběžně vyčíslena na částku 6 600 Kč, škoda vzniklá poškozením není zatím stanovena.
 
nprap. Mgr. Kateřina Böhmová
10. září 2012

vytisknout  e-mailem