Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Veřejná vyhláška - Bruntál

ÚO Bruntál - nález zbraně – pistole samonabíjecí, vz. Duo 

 

POLICIE  České republiky

Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje

odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál

pracoviště Bruntál

Partyzánská ulice č. 9, 792 01  Bruntál

Č.j.:KRPT-268309-2CJ-2012-0701IZ                                                                                                                                Bruntál13.12.2013

 

 

 
 
                                                      V E Ř E J N Á V Y H L Á Š K A
 
Dne 24. 03. 2014 byl na Policii České republiky, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál, pracoviště Bruntál, oznámen nález zbraně – pistole samonabíjecí, vz. Duo, výr. F. Dušek Opočno, ráže 6,35, v. č. 107612. Zbraň byla nalezena při úklidu na půdě pod střešním trámem na ulici Olomoucká 177, Dvorce.   
 
Vzhledem k tomu, že šetřením nebyl zjištěn vlastník zbraně, v souladu s ustanovením § 25 odst. 1, 2 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, se vyhlašuje doručení písemnosti o nálezu zbraně jejímu vlastníkovi veřejnou vyhláškou. Veřejné vyhlášky je využíváno jako poslední možnosti ke zjištění majitele.
 
Poučení: Tato vyhláška bude vyvěšena po dobu 6-ti měsíců na úřední desce Policie České republiky, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, odbor služby pro zbraně a   bezpečnostní materiál, pracoviště Bruntál. Po této lhůtě bude správní orgán postupovat v souladu s ustanovením § 68 odst. 3 zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraní a střelivu, ve znění pozdějších předpisů. Nepřihlásí-li se vlastník  zbraně v zákonem stanovené lhůtě, 
připadá střelivo do vlastnictví státu.
                        
Tato stanovená písemnost je zveřejněna i způsobem umožňujícím dálkový přístup na adrese: www.policie.cz/sprava-severomoravskeho-kraje-uredni - deska.aspx .
 
 
Písemnost byla vyvěšena na úřední desce dne: 18. 02. 2014
 
Písemnost odstraněna z úřední desky dne:
 
 
Zpracovala: nprap. Věra Kretová
nprap. Věra Kretová
vrchní inspektor
 

vytisknout  e-mailem