Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Veřejná sbírka pro pozůstalé po policistce Lindě Dubnové

PRAHA VENKOV - VÝCHOD - Pomoci rodině můžete i vy 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR při OŘ Praha III ve spolupráci s Obvodním ředitelstvím Policie ČR Praha III, zastoupené ředitelem Mgr. Ladislavem Hrdličkou

Vás tímto informuje o vyhlášení veřejné sbírky, kterou chtějí všechny zúčastněné strany podpořit pozůstalé po policistce Lindě Dubnové.

Naše kolegyně Linda zemřela nečekaně po krátké nemoci dne 27. února 2021 ve věku 46 let.

Všichni, kdo Lindu poznali, ať už v soukromí či pracovně, by se určitě shodli, že Linda byla velký životní optimista, a to i přesto, že jí život ne vždy přinášel jen to dobré. Před více než 13 lety nastoupila k našemu sboru a od té doby naplňovala podstatu tohoto povolání. Své zkušenosti, které za dlouhých 11 let nasbírala službou na OOP Úvaly, KŘP Středočeského kraje, zužitkovala také při službě na OHK OŘP Praha III. Pro Lindu nikdy nebyl problém udělat si čas na své kolegy a něco z toho, co se sama naučila, jim předat.

Nejdůležitější však pro ni byla rodina, syn Tomáš, který jí dal poznat, jaké to je být babičkou milovaného vnuka Matěje a dcera Barbora, kterou sama v posledních třech letech finančně podporovala na studiích v zahraničí. Její péče a podpora bude nyní celé rodině chybět, nejvíce však, dceři Barboře, kterou v letošním roce čekají státní závěrečné zkoušky. Linda by si přála, aby Bára náročné studium dokončila a naplno tak využila svůj velký potenciál. Touto sbírkou se můžeme alespoň částečně pokusit nahradit finanční podporu, kterou by naše kolegyně Linda své dceři chtěla dopřát. 

Sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách, zahájena je dnem 15.3.2020 s ukončením dne 30.4.2021.

Jestliže i Vy chcete projevit podporu a solidaritu, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem finanční částky na transparentní sbírkový účet NOS PČR, vedený u SBERBANK CZ, a. s., pobočka Praha 7, Strossmayerovo nám. 11/96.

číslo účtu:                             kód banky:                                          variabilní symbol

                                        4200555535                   /                 6800                                                   317002  ČOZ

Již nyní Vám všem upřímně děkujeme za projevenou solidaritu a podporu pozůstalých po naší kolegyni.

           

Mgr. Ladislav Hrdlička

ředitel OŘ Praha III

  Tomáš Machovič

  předseda NOS PČR

vytisknout  e-mailem