Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Veletrh práce

MLADOBOLESLAVSKO – Zájemci o práci u Policie ČR se dozvěděli důležité informace o přijetí do služebního poměru. 

Policie ČR se i v letošním roce zúčastnila „Veletrhu práce“, který proběhl v Domě kultury v Mladé Boleslavi dne 17. září 2019 od 10.00 do 15.00 hodin. Akce byla zaměřena především na nabídku pracovních příležitostí v různých oborech, kde se představily některé firmy z Mladoboleslavska. Určena byla zájemcům o práci z regionu, uchazečům registrovaným na Úřadu práce ČR, absolventům středních škol a zvána byla i veřejnost.

Policisté využili této akce, kde se snažili oslovit nové zájemce o přijetí do služebního poměru. Na tomto „Veletrhu práce“ policii zastupovala náborová skupina s prezentací personalistky.

O policejní práci projevilo zájem několik  návštěvníků, kterým byly poskytnuty prvotní informace, předány vizitky s telefonními čísly a informační materiály.

Mladoboleslavská policie hledá nové kolegy, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

V rámci Územního odboru Mladá Boleslav mohou nově přijatí uchazeči nastoupit službu jako dopravní policisté nebo na šesti obvodních odděleních: Mladá Boleslav I., Mladá Boleslav II., Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Dobrovice a Mnichovo Hradiště.

Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání.

Kontakt:
e-mail: mb.nabor@pcr.cz
tel.: 974 876 400, 727 965 560

por. Bc.  Lucie Nováková
tisková mluvčí
P ČR Mladá Boleslav
18. září 2019

Odkazy do noveho okna

nabor 2018 MB

nabor 2018 MB 

Detailní náhled

Veletrh práce

Veletrh práce 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem