Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vážná dopravní nehoda

Při dopravní nehodě prorazilo nákladní vozidlo dělící svodidla na silnici R 6 Praha - Karlovy Vary 

     Krátce před 11. hodinou dne 31. října 2012 došlo k dopravní nehodě na silnici č. 1/6 ve směru Praha - Karlovy Vary v úseku 17 km. Řidič z dosud nezjištěných příčin nezvládl řízení a prorazil dělící svodidla. Následně nákladní vozidlo s přívěsem  Mercedes Benz, převážející bláto, skončilo v protijízdních pruzích na boku ve směru Karlovy Vary - Praha. Silnice je v současné době uzavřena v obou směrech ve všech jízdních pruzích. Jedná se o úsek Velká Dobrá - Doksy - Tuchlovice - Stochov Slovanka. Policisté provádí odklon dopravy po přilehlých komunikacích. Při dopravní nehodě nedošlo ke střetu s žádným jiným vozidlem ani osobou. Z místa dopravní nehody byl 41 letý řidič se svým zraněním převezen RZS do motolské nemocnice v Praze. Dopravní policisté nyní prošetřují příčinu této nehody. Skončení uzávěry v tomto úseku a předpokládaná průjezdnost se nyní odhaduje cca na 3 hodiny pravděpodobně 16. hodina.

Dodatek - silnice ve směru Praha - Karlovy Vary ve 14. hodin zprůjezdněna. Směr Karlovy - Vary předpokládaný konec uzávěry 17. hodin.

     K další vážnější nehodě došlo několik minut po 11. hodině téhož dne v Kladně na nám. Svobody. Řidička r.91 ve vozidle BMW, přijíždějící z Kleinerovy ulice, se při odbočování vlevo střetla s přecházejícím starším mužem po přechodu. Jedná se o první přechod za světelenou křižovatkou ulic Kleinerova, Pod Zámkem a nám. Svobody. Chodec byl se zraněním převezen do kladenské nemocnice. U řidičky byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem. Příčina dopravní nehody je v tuto chvíli v šetření.

 

31. října 2012

nprap. Jana Šteinerová 

vytisknout  e-mailem