Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vandal znehodnotil elektrorozvaděč

BEROUNSKO – Poškozeny byly elektrické kabely a demontována část elektrorozvaděče. 

Na policejní služebnu obvodního oddělení Beroun bylo přijato oznámení od poškozeného muže o znehodnocení elektrorozvaděče v obci Králův Dvůr.

V době od 16.00 hodin dne 2. dubna do 13.20 hodin dne 3. dubna 2021 dosud neznámý pachatel za užití násilí poškodil dvířka plastového elektrorozvaděče na parcele v obci Králův Dvůr – Počáply. Pachatel poté přestříhal elektrické kabely a demontoval část plastového elektrorozvaděče, kterou následně odcizil. Předběžná škoda byla vyčíslena na částku 20 000,-Kč.

Berounští policisté v současné době po pachateli pátrají a případ prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci. Tohoto skutku se pachatel dopustil v čase vyhlášeného nouzového stavu.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u elektrorozvaděče na parcele v obci Králův Dvůr – Počáply.  Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který poškodil elektrorozvaděč, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
7. dubna 2021

vytisknout  e-mailem