Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Vandal posprejoval tribunu

RAKOVNICKO – Nevšimli jste si někoho podezřelého? 

Rakovničtí policisté šetří případ vandalství, kterého se dopustil neznámý pachatel tím, že posprejoval zeď na tribuně v areálu hokejbalového hřiště několika nápisy.

Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný vandal, v době od odpolední třetí hodiny 7. února do odpolední půl čtvrté 10. února, v areálu hokejbalového hřiště v ulici Školní v Rakovníku, posprejoval zeď na tribuně zelenou a černou barvu v podobě třech nápisů NCR a MINIMANI.

Dále pak stejné nápisy byly na stěně u vstupu, na deskách zábradlí, na dopravní značce a na dodatkové značce u příjezdové brány. Nakonec bez povšimnutí sprejera nezůstaly ani dvě popelnice, na nichž byly tytéž nápisy.

Tímto jednáním byla způsobena škoda v předběžné výši okolo 8 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody až na jeden rok.

Policie vyzývá občany, pokud ve výše uvedené době v areálu hokejbalového hřiště ve Školní ulici v Rakovníku spatřili na pozemku pohybující se podezřelou osobu, aby své poznatky poskytli na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
14. února 2022

Odkazy do noveho okna

Sprejerství

Sprejerství 

Detailní náhled

Sprejerství

Sprejerství 

Detailní náhled

Sprejerství

Sprejerství 

Detailní náhled

Sprejerství

Sprejerství 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem