Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

V Uherském Hradišti prověřujeme podezřelé úmrtí

ZLÍNSKÝ KRAJ: Případ jsme předběžně kvalifikovali jako trestný čin vraždy. 

AKTUALIZACE:

Na základě prvotních výsledků soudní pitvy se nepotvrdilo, že by žena zemřela na následky zranění, které jsme při ohledání těla společně se soudním lékařem na místě zjistili. K podezření, že došlo k násilnému trestnému činu, nás kromě zjevného poranění vedl i fakt, že jsme v nedávné minulosti muže obvinili ze spáchání trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí. V současné době však můžeme konstatovat, že se nejedná o vraždu. Z výše uvedeného důvodu byl podezřelý muž se souhlasem státního zástupce propuštěn ze zadržení. Přesnými okolnostmi úmrtí seniorky se stále zabývají kriminalisté.  

30. září 2022, mjr. Mgr. Simona Kyšnerová

Dnes dopoledne jsme od koronera přijali oznámení o tom, že v jednom z bytů Uherském Hradišti došlo k podezřelé smrti devětaosmdesátileté ženy. Případ jsme předběžně kvalifikovali jako trestný čin vraždy. Podezřelého rodinného příslušníka kriminalisté zadrželi.

Na místě do večerních hodin pracovali zlínští krajští kriminalisté. Rovněž zde byl i soudní lékař. Přesnou příčinu smrti nám odhalí až nařízená soudní pitva. Této tragické události zřejmě předcházely dlouhodobé rodinné neshody.  

29. září 2022, mjr. Mgr. Simona Kyšnerová

Uherské HradištěUherské Hradiště

vytisknout  e-mailem