Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

V Rožnově p. R. vykradli autoservis

VSETÍNSKO: Zmizelo auto a další cenné věci.  

Téměř půl milionovou škodu napáchal během noci na uplynulý pátek zatím neznámý zloděj, který vykradl v Rožnově p. R. autoservis, odkud odcizil vozidlo VW Golf, navigaci, notebook a finanční hotovost. Po zloději pátráme.
 
Kriminalisté se od pátečního rána zabývají vloupáním do autoservisu v Rožnově p. Radhoštěm. Vniknutí do objektu zjistili zaměstnanci v pátek o půl sedmé ráno, když přišli do práce. Přivolali rožnovské policisty, kteří společně s majitelem firmy zjistili, že pachatel vnikl do objektu oknem na toaletu. Budovu prohledal a z kanceláře odcizil navigaci, notebook, několikatisícovou finanční hotovost a další věci za necelých 150 000 korun. Uvnitř objektu našel zloděj klíče od automobilu VW Golf, které bylo zaparkované venku před budovou na oploceném pozemku, a vozidlo odcizil. Auto patřilo pětapadesátiletému muži z Rožnova p. R., který si ho dal před několika dny do autoservisu na pravidelnou servisní kontrolu. Krádeží mu zloděj způsobil škodu za bezmála 270 000 korun. Jednalo se o vozidlo VW Golf v barvě černá metalíza, vyrobeno v roce 2007.
 
Pokud někdo v noci ze čtvrtku na pátek spatřil poblíž autoservisu na ul. Meziříčská v Rožnově p. R. pohyb podezřelých osob, nebo viděl z autoservisu odjíždět popsané vozidlo VW Golf, ať kontaktuje linku 158. Děkujeme.
 
Pachatel se svým jednáním dopustil trestných čin krádež vloupáním a neoprávněné užívání cizí věci.
 
 
1. prosince 2014, por. Mgr. Lenka Javorková
 

vytisknout  e-mailem