Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

V Liberci řádil kapsář

LIBERECKO - Zloděj okradl v Liberci na terminálu MHD ve Fugnerově ulici 43letou ženu a také 21letou slečnu v autobusu. 

Včera po 13. hodině okradl neznámý kapsář 43letou ženu čekající na zastávce městské dopravy ve Fugnerově ulici v Liberci. Využil její nepozornosti a z kabelky zavěšené přes rameno jí vytáhl peněženku s hotovostí 3 260 korun korun a dvěma  platebními kartami. Vzniklá škoda činí 4 260 korun.

Možná stejný zloděj také krátce po 13. hodině cestoval autobusem č. 15 na trase Fugnerova ulice -  Harcov, kde se mu podařilo z kabelky 21leté slečny odcizit peněženku s hotovostí 500 korun, platební kartou a osobními doklady. Oznamovatelka vyčíslila škodu částkou 1 300 korun. Oba případy objasňují policisté obvodního oddělení Liberec centrum.

Ve stejný den přijali oznámení o kapesní krádeži také policisté z Liberce Vratislavic. Po poledni přišel v Liberci o pouzdro s doklady a platební kartou 75letý muž, který procházel Sousedskou ulicí. Pouzdro měl uložené v tašce a ničeho ppodezřelého kolem sebe si vůbec nevšiml.  Zdá se, že se kapsáři pohybují po městě jako neviditelní, a proto je třeba se před nimi mít neustále na pozoru.

2. 12. 2014
por. Bc. Ivana Baláková
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem