Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

V lečebně demontoval topná tělesa

a další události z Bruntálska 

  
Požár dřevěné stavby - včelína
V nočních hodinách 26.5.2009 došlo z dosud nezjištěných příčin k zahoření dřevěného včelína, který se nachází na oploceném pozemku v obci Heřmanovice a v současné době se nevyužívá k danému účelu. Jednalo se o stavbu o rozměrech 4 x 2 m, která je v majetku obce Heřmanovice.
Případ nadále šetří OOP ČR Město Albrechtice.
 
 
Z bývalé léčebny si odnesl topná tělesa
Dosud neznámý pachatel v době od 6.5.2009 do 26.5.2009 vnikl do objektu bývalého zdravotnického zařízení v obci Kunov, který je již druhým rokem mimo provoz. V přízemí budovy pachatel vytrhl kovové mříže před vstupními dveřmi. Po vykopnutí dveří se dostal do kanceláře, kde odcizil klíče od všech místností v objektu. Následně potom ze suterénu, přízemí a z prvního patra budovy demontoval a odcizil 30 kusů litinových topných těles. Jednáním pachatele vznikla škoda ve výši okolo 31 tisíc Kč.
 
 
Krádež motorové nafty
Do oploceného objektu firmy v obci Úvalno vnikl v době od 24.5. do 25.5.2009 neznámý pachatel. Zde ze šesti zemědělských strojů odcizil z palivových nádrží okolo 400 litrů motorové nafty v celkové hodnotě přesahující 8 tisíc Kč. Při zpáteční cestě stačil pachatel ještě poškodit dřevěný plot, ve kterém si vytvořil dostatečný otvor pro odnesení odcizeného motorového paliva. 
 
 
 
                                                             
Využil příležitosti a odvezl si dřevo 
Bruntálští policisté v těchto dnech šetří krádež dřevní hmoty. V době od 22.5.2009 do 25.5.2009 dosud neznámý pachatel využil nepřítomnosti pracovníků firmy a z lesního porostu u obce Nové Heřminovy odcizil přibližně devět metrů krychlových dřeva, tzv. smrkové vlákniny v hodnotě okolo 6 600 Kč.
 
 
 
 vrchní inspektor nprap. Ing. Křištofová Ivana
pisbr@mvcr.cz 
 
 
 
 
 

vytisknout  e-mailem