Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

V herně vzal peníze

TEPLICKO - Lup už stihl utratit; Ukradl pípu a další zprávy. 

V herně vzal peníze

     Bílinští policisté objasnili případ krádeže peněz, ke které došlo v neděli večer v jedné z heren. Dvacetiletý muž využil nepozornosti obsluhy, vstoupil za bar a ze zásuvky odcizil finanční hotovost ve výši 11 600 korun. Včera policisté muže vyslechli, ke krádeži se přiznal, ale peníze už stihl utratit. Za přečin, ze kterého je podezřelý, mu s ohledem na předchozí odsouzení hrozí až tříleté vězení.

Ukradl pípu

     Až dva roky by mohl strávit za mřížemi 30letý muž, který po překonání plotu vnikl v Proseticích na cizí pozemek, kde odcizil nerezovou výčepní pípu. Naložil si ji na vozík a zřejmě ji chtěl prodat do sběru, vyrušil ho ale svědek, takže svou kořist musel vrátit. Policisté následně zjistili lapkovu totožnost a sdělili mu podezření z přečinů krádeže a porušování domovní svobody, vyšetřován je na svobodě.

Krádež erotických pomůcek

     Z přečinu krádeže je podezřelý neznámý zloděj, který v teplickém obchodním centru odcizil věci za bezmála 14 tisíc korun. Z prosklené vitríny před prodejnou odcizil dvě erotické pomůcky pro dámy, pokud se podaří lapku dopadnout, hrozí mu, případně jí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Vykradená chata

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Mikulově vloupal do rekreační chaty. Odcizil několik keramických dóz v hodnotě kolem čtyř tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečiny krádeže a porušování domovní svobody, za které hrozí zloději v případě dopadení až tříleté vězení.

14. února 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence Teplice

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem