Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

V Děčíně prodával marihuanu

DĚČÍNSKO - Muž si měl přijít na desítky tisíc korun a další zprávy. 

V Děčíně prodával marihuanu

     Policisté v uplynulých dnech obvinili osmadvacetiletého muže z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Je podezřelý, že po dobu několika let prodával v Děčíně marihuanu, za tu dobu si měl přijít na několik desítek tisíc korun. Obviněný je trestně stíhán na svobodě, pokud bude muž uznán vinným, hrozí mu v krajním případě až pětileté vězení.

Zloděj dopaden

     Policisté dopadli lapku, který se začátkem července vloupal v Rumburku do školského objektu, kde odcizil tiskařské barvy, tiskárnu a průmyslový vysavač. Pachatelem je čtrnáctkrát trestaný recidivista, který byl teprve před dvěma měsíci propuštěn z vězení. Policisté 35letému muži sdělili podezření z přečinů krádeže a poškození cizí věci, v případě odsouzení ho může soudce poslat až na tři roky zpátky za mříže.

Vandal rozbil sklo autobusu

     Až roční vězení hrozí 39letému muži, kterému policisté z Děčína - Podmokel sdělili podezření z přečinu poškození cizí věci. Je podezřelý, že koncem června před půlnocí hodil v Jílovém kámen na projíždějící autobus, následkem čehož došlo k rozbití bočního okna. Škoda byla vyčíslena na více jak 14 tisíc korun, muž je vyšetřován na svobodě.

15. července 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem