Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Poznáte tuto ženu?

PLZEŇ - AKTUALIZACE: Plzeňští kriminalisté pátrají po totožnosti ženy, která by mohla být svědkem možného spáchání protiprávního jednání. 

Plzeňští kriminalisté se zabývají protiprávním jednáním skupiny osob, která svým chováním měla naplnit skutkovou podstatu trestného činu v několika případech. Dalším vyšetřováním jednotlivých případů, v jejichž věci již kriminalisté zahájili trestní stíhání několika osob, zjišťují další možné spáchání protiprávního jednání.

V rámci objasňování zjištěných skutečností policisté získali mimo jiné fotografii, na které je zachycena svědkyně, jejíž totožnost policisté neznají. Tato neznámá žena by policistům mohla pomoci s řádným objasněním případu.  

Z tohoto důvodu policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat neznámou ženu, která je zachycena na přiložené fotografii, aby zavolali kriminalistům na tel. číslo:  974 325 496 nebo na linku 158. Předem děkujeme za případné poznatky.

nprap. Veronika Hokrová
3. ledna 2023

AKTUALIZACE: Na naši zveřejněnou výzvu se včerejšího dne přihlásila žena. Při objasňování skutečností vyšlo najevo, že se nejedná o ženu, po jejíž totožnosti jsme pátrali. Z tohoto důvodu opětovně žádáme veřejnost o spolupráci v souvislosti s identifikací neznámé ženy - svědkyně k řádnému objasnění věci.

nprap. Veronika Hokrová
4. ledna 2023

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem