Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Loupež v baru

Dva lupiči měli zbraně 

Sušický bar si ke svému protiprávnímu jednání vyhlédli zatím dva neznámý lupiči. Dva maskovaní pachatelé vstoupili  do protoru baru 5. října po 21té hodině, přičemž jeden z nich pod pohrůžkou střelné zbraně přinutil přítomného hosta k lehnutí na zem, kde jej spoutal stahovacími pásky. Druhý pak donutil zaměstnankyni rovněž pod pohrůžkou střelné zbraně k vydání finanční hotovosti přesahující 30 tisíc korun a poté ji také spoutal.  Po několika minutách bar opustili.

V rámci okamžitě provedeného šetření a předběžně stanoveného  popisu bylo zjištěno, že  podezřelí plynně hovořili česky, byli ve věku 30 až 35 let, odhadem 180 cm vysocí, světlé pleti. Oba měli na hlavě kšiltovku (jeden světlé a druhý tmavé barvy)  a obličej si při vstupu zakryli šátky, které měli připraveny na krku. K postavě mužů bylo konstatováno, že mohou být střední postavy, ale jelikož jeden byl oblečen v tmavé zimní bundě a druhý v zelené mikině, či bundě skoro reflexní barvy, může být tento údaj o postavě zkreslený. Oba měli mít kalhoty tmavé barvy přibližného střihu "kapsáčů".

Policisté v souvislosti s pátráním po pachatelích uvedené loupeže žádá veřejnost o pomoc. Pokud by náhodní svědci mohli poskytnout údaje o popsaných osobách, které se tohoto dne pohybovaly ať už ve večerních hodinách, nebo po 21 hodině v ulici T.G. Masaryka, kde se bar vyskytuje, nechť se přihlásí na telefonní číslo  klatovských kriminalistů 974 334 321.

nprap. Jana Tomková
6.10.2010

vytisknout  e-mailem