Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody AKTUALIZACE

PLZEŇ – Policisté z dopravního inspektorátu Plzeň město prosí veřejnost o pomoc. Hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dnešního dne. 

AKTUALIZACE: Dopravní nehodou se nyní zabývají policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň. 

Policisté opětovně žádají případné svědky níže uvedené dopravní nehody, kteří by mohli k události poskytnout jakékoliv informace, aby se osobně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na bezplatnou linku 158.

Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody, ke které došlo dne 12. dubna 2023 krátce před osmou hodinou ráno v Plzni, v prostoru tramvajové zastávky U Duhy na ulici Koterovská. Jedoucí tramvaj se zde střetla s chodkyní.  

Dopravní policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním nehody.

por. Michaela Raindlová
12. dubna 2023

vytisknout  e-mailem