Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Fotbalové utkání v Doosan Aréně

PLZEŇ – V neděli se v Plzni uskuteční fotbalové utkání. Připravují se na něj i policisté. 

V neděli 19. března 2023 od šesti hodin se v Plzni v Doosan Aréně uskuteční fotbalové utkání mezi mužstvy FC Viktoria Plzeň a Bohemians Praha 1905.

Na bezpečnostním opatření, jehož cílem je především hladký a bezproblémový průběh celé akce, se budou podílet policisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje.  Ti se budou především zaměřovat na zajištění klidu a veřejného pořádku a budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu, a to nejen v okolí samotného stadionu, ale i na celém území města Plzně. Při realizaci bezpečnostního opatření plzeňští policisté úzce spolupracují i s pořadatelskou službou a se samotným klubem FC Viktoria Plzeň.

Parkovací kapacity kolem stadionu nejsou neomezené, proto žádáme návštěvníky, pokud je to možné, aby nechali svá vozidla doma, anebo využili záchytná parkoviště na okraji metropole a v co největší míře využili městskou hromadnou dopravu.

Dále bychom chtěli upozornit, že před vstupem do sektoru hostů, budou umístěny plotové prvky, které mají zabránit případnému konfliktu mezi fanoušky jednotlivých klubů.

por. Michaela Raindlová DiS.
17. března 2023

vytisknout  e-mailem