Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Policisté pátrají po svědcích dopravních nehod

MOST - Neviděli jste některou z těchto nehod? 

Pátrání po neznámém pachateli poškození zaparkovaného osobního automobilu Škoda Felicia černé barvy r. z. 3U8 1758. K poškození uvedeného vozidla došlo dne 08. března 2020 v době 10:10 hod. na parkovišti u hobby marketu OBI v  ul. Chomutovská, Most. Poškození zaparkovaného OA způsobil při couvání dosud nezjištěný řidič OA Škoda Felicia, světle modré barvy. Na vozidle je namontováno tažné zařízení, na střeše v zadní části anténa, stěrač zadního okna. Hledáme svědky této nehody za účelem zjištění registrační značky vozidla Škoda Felicia, světle modré barvy a totožnosti řidiče, příp. jeho spolujezdkyně. 

Pátrání po neznámém pachateli dopravní nehody ze dne 08. března 2020 v 15:26 hod. K nehodě došlo v Mostě na parkovišti před domem č. p. 77 (mezi bl. 600 a 605). Dopravní nehodu způsobil řidič osobního automobilu VAZ 21102 (Lada Samara), barvy šedé metal. Hledáme svědky uvedené nehody za účelem zjištění totožnosti řidiče vozidla Lada Samara, případně ke zjištění pohybu nebo stanoviště tohoto vozidla. 

Pátrání po neznámém pachateli dopravní nehody ze dne 13. března 2020, ke které došlo v 11:15 hod. na křiž. ul. ČSLA - Leoše Janáčka - Josefa Lady v  Mostě. Dosud neustanovený řidič nezjištěného malého osobního automobilu stříbrné barvy na uvedené křižovatce nedal přednost v jízdě řidiči osobního automobilu Ford Tourneo, hnědé barvy. Nezjištěný řidič odbočoval vlevo z vedlejší ulice Leoše Janáčka na hlavní ulici ČSLA. Hledáme svědky uvedené nehody za účelem zjištění tovární a registrační značky malého stříbrného OA a totožnosti jeho řidiče. 

Všechny výše uvedené dopravní nehody šetří Dopravní inspektorát ÚO PČR Most. V případě, že máte požadované informace k některé z popsaných nehod, obraťte se, prosím, telefonicky na číslo: 974 438 265, případně na email: krpulk.uo.mo.di@pcr.cz, anebo na linku 158.  
Za spolupráci děkujeme

por. Mgr. Miroslava Glogovská
tisková mluvčí
19. března 2020

vytisknout  e-mailem