Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Neznáte tuto dívku?

DÉČÍNSKO - Pomozte policistům při pátrání. 

Děčínští policisté pátrají po mladistvé dívce – více informací naleznete zde v odkaze (pokud je odkaz nefunkční, byla osoba vypátrána) a se žádostí o pomoc při pátrání se obracejí na veřejnost. 

Dívka, aktuálně svěřenkyně výchovného ústavu, odešla dne 3. ledna 2022 z domova ve Varnsdorfu, kde byla u rodičů na dlouhodobé "propustce". Podle informací dívka odešla s blíže nezjištěnou kamarádkou. Rodina odchod a pohřešování dívky policistům oznámila 12. ledna 2022. Podle informací, které mají policisté k dispozici, pohřešovaná u sebe nemá telefon. Do současné doby se nepodařilo zjistit, kde by se dívka mohla nacházet.

Pohřešovaná je zdánlivého věku 18 – 20 let. Je střední, 178 cm vysoké postavy. Má oválný obličej a výrazně velké oči hnědé barvy. Má černé, dlouhé, vlnité vlasy s pěšinkou uprostřed. Na levé ruce u palce má tetování "Mirek".

V době odchodu měla na sobě hnědou zimní bundu s kapucí lemovanou kožíškem, vyšší kozačky šedé barvy a kalhoty tmavé barvy.

Informace k pohřešované přijmeme na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně. Případně se lze obrátit přímo na obvodní oddělení Varnsdorf tel. 974441600. Děkujeme.

por. Alena Bartošová
KŘP Ústeckého kraje
1. února 2022

vytisknout  e-mailem