Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Neviděli jste ho ?

DĚČÍN - Pohřešujeme muže ze Šluknova... 

Děčínští policisté společně se svými kolegy vyhlásili v březnu 2015 pátrání po pohřešovaném šestatřicetiletém muži ze Šluknova. Muž byl naposledy spatřen v místě svého trvalého bydliště ve Šluknově ve středu 4. března 2015. V jedenáct hodin dopoledne odešel v šedočerné mikině, šedých plátěných kalhotek tzv. kapsáčích  a černozelených zimních kotníčkových botech z domova. Do současné chvíle o sobě nepodal žádnou zprávu. Pohřešovaný muž je nemocný a pravidelně užívá léky, Ty u sebe v současné chvíli nemá, a tak může být dezorientovaný  a chovat se netradičně. Mobilní telefon ani finanční hotovost u sebe v době odchodu neměl.
 
Podrobný popis s dalšími informace naleznete v databázi PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH. V případě, že bude muž vypátrán, odkaz v databázi bude smazán.
 
V případě, že jste pohřešovaného muže někde zahlédli či oplýváte informacemi, které by mohly napomoci k nalezení osoby, neváhejte kontaktovat nejbližší policejní oddělení či volejte tísňovou linku 158. Za případnou pomoc a poskytnuté informace děkujeme.
 
 
Děčín 9. duben 2015 
 
nprap.  Petra  Trypesová
Oddělení tisku a prevence Děčín
E-mail : krpulk.kr.pis.decin@pcr.cz
Tel.:  974 432 207, 724 156 293

vytisknout  e-mailem