Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Nalezenou peněženku si nechal

TEPLICKO - Nepoctivý muž; Za volantem neměl co dělat... 

Nalezenou peněženku si nechal

     Policisté zjistili totožnost muže, který před několika dny našel v Dubí na dětském hřišti peněženku, kterou tam nechala ležet její majitelka. Peněženku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou vzal a odnesl, k jeho dopadení přispěl městský kamerový systém. Třiatřicetiletý muž, který se do křížku se zákonem už několikrát v minulosti dostal, si na služebně převzal sdělení podezření z přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, pokud případ skončí u soudu a bude uznán vinným, hrozí mu až dva roky za mřížemi.

Za volantem neměl co dělat

     Z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání je podezřelý 55letý muž, kterého včera v Teplicích zastavili policisté z oddělení hlídkové služby. Sedl si za volant, i když má rozhodnutím soudu uložen sedmiletý zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel. Navíc měl pozitivní orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle, k čemuž zřejmě přihlédne soudce při rozhodování o druhu a výši trestu, v krajním případě by mohl muž skončit za mřížemi až na dva roky.

Ukradený traktůrek

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v Bystřanech odcizil zahradní traktor. Zloděj vnikl na oplocený pozemek a ukradl traktůrek v hodnotě 25 tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže, za který hrozí pachateli až dvouleté vězení.

24. července 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem